Úvod Nový interiér ve 3 krocích Příklady projektů Dále nabízím Kontakt
Vzorový projekt
vzorová zakázka
Obývací pokoj
Zadáním pro tento projekt bylo vytvořit a zrealizovat návrh obývacího pokoje, moderního, vzdušného typu, s důrazem na zakomponování pracovního stolu a na dostatek úložného prostoru pro knihy.
Obývácí pokojObývácí pokojObývácí pokojObývácí pokoj
Kuchyně
Zadáním bylo vytvořit návrh moderní kuchyně s využitím stávajících spotřebičů a s repasí již zbudovaného prostoru pro pračku a spižírnu. Důraz je kladen na dostatek úložného prostoru, kvalitní dřez s pákovou baterií a vzhledem k neexistenci vstupních dveří i na vizuální propojení se vstupní halou.
KuchyněKuchyněKuchyněKuchyně
Podkroví Jak pomoci mladému páru proměnit zanedbanou půdu s nízkým stropem ve starém venkovského domu v moderní prostor určený k lenošení? Použitím nejnutnějšího nábytku, různých odstínů bílé barvy s různou intenzitou lesku a kombinací průhledných materiálů s původními stoletými trámy a novými dřevěnými podlahami. Jen tak mohl vzniknout světlý, vzdušný a útulný interiér, který se okamžitě stal nejoblíbenější místností v domě!
PodkrovíPodkrovíPodkrovíPodkrovíPodkroví
Obývací pokoj II.
Návrh interiéru ve stylu 60. let pro starší manžele je důkazem, že retro nemusí nutně znamenat muzeum, ale naopak vzdušný elegantní interiér. Výběr několika kusů původního nábytku, následně repase v kombinaci s nenápadnou výmalbou, vzdušnými závěsy a jednoduchým moderním osvětlením dala vyniknout eleganci nábytku z počátku 60. Let.
dětský pokojdětský pokojdětský pokojdětský pokoj
Dětský pokoj
Jak proměnit podlouhlý pokoj s omezeným množstvím přirozeného světla v podkrovní království pro dva předškoláky? Dětský pokoj je vždy ideální příležitostí pro originální návrhy plné fantazie a barevnosti, proto se přistoupilo k barevnému oddělení zelené (pracovní) a modré (spací) zóny bílou spojovací zónou. Malým obyvatelům svítí na hraní světlo ve tvaru Slunce, na spaní zase ve tvaru Měsíce. Bílé bodovky jsou zasazené do malovaných žlutých kruhů jako hvězdy, ve dne nejsou vidět a v noci září.
dětský pokojdětský pokojdětský pokojdětský pokoj